Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Przegląd TwórczościW niedzielę 24-go marca o godz. 16.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu odbył się przegląd twórczości sekcji baletowej pod kierownictwem Alicji Curujew i ogniska muzycznego pod kierownictwem dyr. GOK Piotra Pospiesznego i instruktora Waldemara Hermanna. W pierwszej części koncertu mogliśmy oglądać prezentacje tancerzy – miedzy innymi  „Taniec Aurory” czy „Walc kwiatów” z baletu „Śpiąca królewna”.

Piotr Pospieszny

Turniej Tenisa StołowegoTurniej odbył się 16 - go marca o godz. 10.00 w Hali Sportowej Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło  30 zawodników w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe do 18 lat i zawodnicy po wyżej 18 lat. O medale i dyplomy zadbał organizator zawodów Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu. Oto wyniki poszczególnych grup wiekowych.

Piotr Pospieszny

Dzień Kobiet w GOKW dniu 9 marca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu odbył się  koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez GOK. Na powyższy przybyła bardzo licznie publiczność- około 200 osób, w przeważającej większości były to oczywiście panie. Publiczność bardzo spontanicznie i żywo reagowała na występy wspaniałych artystów, a mianowicie: Anity Urban, Mirosława Niewiadomskiego, Daniela Kustosika oraz pary tanecznej.

Piotr Pospieszny

DSCN3720Dużo śmiechu i dobra zabawa, to efekt występu kabaretu „Czesuaf’’ w dniu 23 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu. Pomimo niesprzyjającej pogody, sala w GOK o godz. 16.00 zapełniona była do ostatniego miejsca. Na początek przywitałem serdecznie zebranych widzów, którzy licznie przybyli nie tylko z Kaźmierza, ale również z innych miejscowości powiatu szamotulskiego.

Piotr Pospeszny

Warsztaty  ZabaRwne  Po  raz  kolejny  GOK  w  Kaźmierzu  zaprosił  miłośników  plastyki  na  warsztaty  ZabaRwne.

Zainteresowanie  okazało  się  tak  duże  że  musieliśmy  stworzyć  dwie  grupy. W  sumie  we  wtorkowe  popołudnie  12.02.13 r. udział  wzięło  18  osób  z  terenu  gminy.